Eklektik BARBORA GOLF TOUR OPEN 2020

Princip je úplně jednoduchý a nebude Vás stát žádnou námahu a ani korunu navíc. Budete se pouze snažit hrát golf, jak nejlépe umíte a my již zařídíme vše ostatní. Vaše výsledky odehrané v klubových turnajích (seznam turnajů viz níže) budou elektronicky zpracovány a vždy vám bude do výsledkové listiny Eklektiku zapsán u jamky nejlepší dosažený počet ran na dané jamce, a tak bude postupováno po každém odehraném turnaji. Na konec celé série turnajů Vám ve výsledkové listině zůstane ideálně zahrané kolo na Loretě. Ten, kdo získá nejnižší výsledek se stane „Eklektikem Barbora Golf Tour Open 2020“

Skóre do celkového pořadí se Vám bude počítat z 8 turnajů  Barbora Golf Tour Open 2020.



hráči, kteří nemají dostatečný počet turnajů (8)

jamky
pořadíjménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.MATUŠKA Dominik345234544353443534570
2.POUL Jaroslav245244734362443446675
2.STRAKA Radek255344635353433536575
4.DVOŘÁK Vlastimil jn.145344644353544546477
4.MACHOLDA Petr245544535453344645477
4.KARLI Filip345344544464454534577
7.ŠIMŮNEK Michal144444544363553546578
7.PROKEŠ Martin345344555452643536578
7.SALÁK Michal346355554363453435578
10.MESÁNY Radek246553744243453536679
10.SEDLÁČEK Milan255354554353453536679
10.VOLENÍK Lubomír345444545363444546579
10.HANŽL Vojtěch356444543454543535679
14.ŠVÁB Pavel245344654353454646580
14.LUKEŠ Viktor256543544353444845480
14.TRAN The Binh345345555454453446580
17.GRŇA Martin147654535353453545581
17.SVOBODA Josef356444645363454535581
19.ŠPAČEK Dan145455645453653536583
19.NGUYEN Xuan nghia155345855463443635583
19.HA Quang Hung255455644464463545483
19.HANŽLOVÁ Alexandra356455654362554535583
19.EFLER Pavel346444645363554834583
24.BŘEZINA Tomáš157445545364653645384
24.JANGLOVÁ Jitka246455755352644536584
24.RAUTNER David255445746354553645484
24.DANG Xuan hoc247366635363553446584
28.DROTÁR Róbert146454545363544737685
28.NGUYEN Sy tuan246545546374544535685
28.PROCHÁZKA Ondřej356554644353653736585
31.TRAN Quang144453645563565637586
31.SEDLÁČKOVÁ Daniela257355644463545736486
31.SEDLÁČKOVÁ Adéla257455644454443756486
31.KOMISARENKO Tatjana366444655354644646486
31.MAŠEK Vojtěch357455634464453736586
36.DVOŘÁK Vlastimil146454644374565546587
36.PROCHÁZKA Vladimír347354745453554646687
36.BENDA Petr346345655553663646587
39.KOČÍ Martin146545455463754646588
39.HEIDENREICH Petr155454644383553576688
39.KACEROVSKÝ Pavel178454734363764535488
39.JÄGER Jiří267454545464545547488
39.DOAN Thi An Dung357355646363554646588
44.VÁLEK Lukáš165345645484554546689
44.GERGEL Lukáš167454574454454646589
44.BECH Gregory144445665474654547589
44.BUBLA Jiří146455745473445646689
48.PROKŮPEK Martin167675545563443645590
49.KAREŠ Jaroslav1483458434113454647491
49.ZAVAĎÁK Pavel167454835364543936691
51.TRAMBA Josef166464745352664658592
51.RUCKÝ Tomáš178345556364464755592
51.RUBEŠ Dušan248545774453754536692
54.SVOBODOVÁ Lenka267455855463554646593
55.PÍPAL Kryštof167465755574552746494
55.DVOŘÁKOVÁ Elena156656756454454746594
55.MOŠA Josef266455755464665637494
55.ALTMANN Tomáš238354755565564646794
59.HAUPTVOGL Jan156574665463645656695
59.KONEČNÁ Radana246555764473565646795
59.VERNER Martin257455646364584746695
62.LÖWOVÁ Marie259545745374553846796
63.HOŠEK Pavel158554654475764735797
63.BOBEK Filip187375665344753955597
65.VLASÁK Vít156365875484564646698
65.ŽIŽKA Petr156365957474456738498
65.MEISER Lukas149565756474454648598
65.JANDA Jan256555745464654749798
69.Panský Jaroslav156465946456665557599
69.NGUYEN Van Vy256545865464563758799
69.VOSOL Václav358374756554545947699
72.KOČOVÁ Jana1774668554645557466100
72.LE MINH Cuong2685657574745546466100
72.SVOBODA Karel2673666765746546475100
75.PÍPAL Petr15627710464735876455101
75.PLAS Ladislav2675566474756846366101
75.JECH Michal26655411554746557565101
78.ŠRÉDL Petr1665568674845554468102
78.STUDNIČKA Josef1585666853645647486102
80.GRUNCL Petr1575457656548457587103
81.VUONG Van khiet15636410556745648767104
81.SKŘIVAN Jiří1585556566756656576104
83.TRÁVNÍČEK Michal11164458765944665366105
84.PLASOVÁ Radomíra1595568663746657477106
85.LUPÍNEK Miroslav1666568647755547587107
86.MAXA Petr17955655746388474105108
87.PŘÍMANOVÁ Petra1784656686746647587110
88.WOLF Petr1884589564946766567113
88.PROKEŠ Václav1676788574837847387113
88.LACKOVÁ Zuzana1784677676756567577113
91.NGO Thi Minh Ni17867596966457465911120
91.TETOUR Jaroslav15968611854855748597120
93.STUDNIČKOVÁ Hana14956787668510577499122
94.NEBŘENSKÝ Martin177567856696561076116123
95.CHYSKÝ Tomáš1575669388104712863108125
95.GRUNCLOVÁ Jolana1784679776769659598125
97.BENDA JUN. Petr18105107888610586109879142
98.VOLENÍK Matyáš1811476910891067107115911148


hráči, kteří nemají odehrané všechny jamky (18)

jamky
jménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18
BIČOVSKÝ Michal158877854645576676
BUDIL Jan15765464644667488
CENOVOVÁ Lenka17844576473664376
DOLEJŠÍ Alena2685881167947556578
EISELT Jan158764767596
EPPINGER Aleš1
FRANCL Michael14647847563345476
GJURIČ Štěpán15445755375555857
HANŽL Petr2775546656266584119
HUSÁK Vladislav158345555638657565
HYKŠ Jan18644743363555457
KALAŠOVÁ Zuzana167466654736548697
KAMENÍČKOVÁ Ludmila15668857657487
LACKO Adam1648666564
LACKO Kateřina1448684646459666
LACKO Nicolas19699679468710
LACKO Pavel17554675647576475
LEHMANN Josef167455744545646465
LUPÍNEK Milan146456463746557665
LUPÍNKOVÁ Veronika1586755567558487
MARINKOV Radko1774454465746577
MATAS Jaroslav155766555745646555
MICHALCOVÁ Eva168564865564864365
MILERSKI Martin166344875736456475
MILERSKI Vladislav1564465636526465
MÜLLEROVÁ Dita15747654646558556
PETRÁŠ Michal145544354564
PÁZLER Luboš1563756646368410495
ROZLÍLEK Jiří185879765857957587
RUCKÁ Martina16646565746747375
SENDREI Tomáš189576771068769567
TUREK Jiří1895946865796
WAGNER Jiří157667554745547486
WALDHAUSER Lenka168466867576858486
ZÁHUMENSKÝ Martin155443655363563745
ŘEBÍČEK Aleš157445865637659377
ŘEBÍČKOVÁ Jana1856855847567466



    
Hole-in-one
    
Albatros
    
Eagle
    
Birdie
    
Par
    
Bogey
    
Double bogey
    
Triple bogey
    
Other



Přehled turnajů započtených do EKLEKTIKu

datumturnajPředepsané koloKategorie
12.7.2020BARBORA GOLF TOUR OPEN 2020/3Barbora 2013Společná 15,3- 21,6
12.7.2020BARBORA GOLF TOUR OPEN 2020/3Barbora 2013Společná 21,7 - 54
12.7.2020BARBORA GOLF TOUR OPEN 2020/3Barbora 2013Společná 0 - 15,2
21.6.2020BARBORA GOLF TOUR OPEN 2020/2Barbora 2013Společná 0 - 15,5
21.6.2020BARBORA GOLF TOUR OPEN 2020/2Barbora 2013Společná 15,6 - 23,0
21.6.2020BARBORA GOLF TOUR OPEN 2020/2Barbora 2013Společná 23,1 - 54
31.5.2020BARBORA GOLF TOUR OPEN 2020/1Barbora 2013Společná 0 - 15
31.5.2020BARBORA GOLF TOUR OPEN 2020/1Barbora 2013Společná 15,1 - 24,6
31.5.2020BARBORA GOLF TOUR OPEN 2020/1Barbora 2013Společná 24,7 - 54



xx