Eklektik BARBORA GOLF TOUR OPEN 2024

Princip je úplně jednoduchý a nebude Vás stát žádnou námahu a ani korunu navíc. Budete se pouze snažit hrát golf, jak nejlépe umíte a my již zařídíme vše ostatní. Vaše výsledky odehrané v klubových turnajích (seznam turnajů viz níže) budou elektronicky zpracovány a vždy vám bude do výsledkové listiny Eklektiku zapsán u jamky nejlepší dosažený počet ran na dané jamce, a tak bude postupováno po každém odehraném turnaji. Na konec celé série turnajů Vám ve výsledkové listině zůstane ideálně zahrané kolo na Barboře. Ten, kdo získá nejnižší výsledek se stane „Eklektikem Barbora Golf Tour Open 2024“.

Skóre do celkového pořadí se Vám bude počítat z 8 turnajů Barbora Golf Tour Open 2024, je nutné se zúčastnit finálového kola.

jamky EKLEKTIK brutto
pořadíjménoodehraných kolč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18celkem
1.HAVLATA David 344343444253444544469
2.MESÁNY Radek 245444544354443534473
3.DVOŘÁK Vlastimil jn. 154453744253453535475
3.BREJCHA Pavel 336343645463434535475
5.ŘEHÁK ML. Vladislav 235454554444553435476
5.BUDIL Jan 356344553353453545476
5.SEDLÁČKOVÁ Daniela 345353654353553535476
8.MACHOLDA Petr 145254744353452665377
8.SEDLÁČEK Milan 345344644364444535577
10.JONÁŠ Martin 246344444553454545578
10.STRAKA Radek 345335545363544645478
12.LÖWOVÁ Marie 146454545353444635579
12.JANGL Jan 246254544454454635579
12.HUSÁK Jiří 256345546363453534579
15.JANGLOVÁ Jitka 357454644252543645580
15.SVOBODA Josef 347444545363553535580
15.POULOVÁ Taťána 347245635363643625680
18.BŮŽEK Jaroslav 246554545345454535581
18.POUL Jaroslav 355444655463453535581
18.KOMISARENKO Tatjana 348344754454543534581
18.TA Van Giap 355455545354542636581
22.KUTSCHKE Stefan 156443644554544644683
22.PETZOLD Udo 166344435354764546483
22.GERGEL Lukáš 146334547364454637583
25.KNOTEK Dušan 256355564463445446584
25.JECH Michal 356355635373454635684
27.SCHMITZ Michaela 156344665354444647585
27.MAŠEK Vojtěch 356354755354554635585
27.PROCHÁZKA Vladimír 357365534473444645685
30.WALDHAUSER Lenka 147563664453554545586
30.NGUYEN Xuan nghia 146445745384544546486
30.PHAM Sy Ngai 168354546463443556586
30.MAZZOLINI Petr 246454845362465635686
30.PATA Jiří 356355744474554635486
35.LUKEŠ Viktor 146546745354474635587
35.KONEČNÁ Radana 357354645463653646587
35.NGUYEN Van Vy 346365656364554535687
38.PEKÁREK Martin 148454755365553545588
38.KARLI Filip 156344555363454667788
40.REJNART Ivo 156344546464644748589
41.GRUNCL Petr 157456666475443545490
41.BENDA Petr 247455655473564645590
41.KUBÁT Zdeněk 345555645374564637690
41.RÁŽA Radomír sen. 347355755463465646590
45.ŠVÁB Pavel 176355644375544746691
45.ZIKMUND David 148455545257454766591
45.VOSOL Václav 367364656364554736591
48.BOHÁČ Petr 147456646374555647593
48.STRAKOVÁ Diana 259355754364564737593
48.KUBÁTOVÁ Jana 358354866472564644693
51.VODRAŠKO Miroslav 166454865365554646694
51.MACHOLDA Vladimír 146455756464565746594
53.HANZLÍK Josef 267556755363455747696
53.EFLER Pavel 257454746484653647796
55.TRUXA Michal 157666646465553945597
55.SEDLÁK Václav 256565656475455648597
57.KUBA Vladimír 1473849853645445311598
57.ŠÁLEK František 154564755575576647598
57.VEPRYK Oleksandr 176464636464654668798
57.MACHAČOVÁ Markéta 257466955464655646598
57.JONÁŠ Jiří 357465655474564757698
62.KUBA Andrej 1555668557725465311499
62.PLASOVÁ Radomíra 367356775464664647699
64.SVOBODOVÁ Lenka 1684657457747645366100
64.BARAN Milan 16635476631036748475100
64.BARANOVÁ Ivana 1583658554854567457100
67.CENOVOVÁ Lenka 1685658454655556477101
67.VRŠECKÝ Aleš 16114466554547757456101
67.DINH Quoc an 1674667465636647576101
67.LUPÍNEK Milan 1675556564748557376101
71.LEHMANN Josef 1874567565645647566102
71.KAVAN Jiří 1764756765646546567102
71.KAŠE Petr 1575666554936846566102
74.POUL Jaroslav jun. 1775456553898646375103
74.MUSILOVÁ Petra 2764578654746557476103
74.ILENIN Martin 2474669575845657366103
77.LUPÍNKOVÁ Veronika 15816686739510446385104
77.MAREK Stanislav 1583558664845556489104
79.MAZZOLINI Sandra 15106677763846556456106
79.NGUYEN BINH Luong 2554667574845848497106
81.WAGNER Jiří 1665558555957757377107
82.DIVIŠOVÁ Lenka 15756675548554710668109
83.HORÁK Milan 16746581255746839466111
84.VYORALOVÁ Petra 1696559746948748555112
84.KATZER Jaroslav 1795767764746657577112
86.PETRŽILKA Radek 1997758545545968386113
87.ČECHURA Radek 16756596114848836576114
88.SVOBODA Pavel 1774658776938559398116
89.JIRÁKOVÁ Petra 1510581199768510668678134
90.MANSFELDOVÁ Simona 161391077875967788589139


hráči, kteří nemají odehrané všechny jamky (18)

jamky EKLEKTIK brutto
jménoodehraných turnajůč.1č.2č.3č.4č.5č.6č.7č.8č.9č.10č.11č.12č.13č.14č.15č.16č.17č.18
ACHILLES Franziska1577996889
BLÁHA Pavel1735474636647676
BŘEZINA Tomáš155355846463436465
DRTINOVÁ Lucie157444746454866675
GRUNCLOVÁ Jolana16468888366847568
HAMERNÍK Rostislav188877986948879499
HAMERNÍK Tomáš18877741079768
HANÁK Vladislav158475685385676587
KAMENÍČKOVÁ Ludmila175669665866558667
MACHOLDA Matthias158666874756846468
MATUŠKA Dominik146445443534534355
MAZZOLINI Helena16754777444456486
MESTHENE Hana184891074967887678
MÜLLER Alexander181067129412778512
PETRŽILKA Vít18855468741145569310
PROKEŠ JUN. Martin1574659854651054566
PROKEŠ Martin15957566949457646
RAUŠ Jan1685677867589585106
RÁŽA Radomír15634555443656566
SCHMITZ Norbert1545844446668496
SCHULDES Petr246254655374545355
SRP Vítězslav167676747536537587
SVOBODA Karel168355666363468366
ZEMAN Jiří1665656665546410555
ŠRÉDL Petr176554444755677475
ŠULC Václav166566744584564647



    
Hole-in-one
    
Albatros
    
Eagle
    
Birdie
    
Par
    
Bogey
    
Double bogey
    
Triple bogey
    
Other



Přehled turnajů započtených do EKLEKTIKu

datumturnajPředepsané koloKategorie
23.6.2024BARBORA GOLF TOUR OPEN 2024/3 - DANCZEK Teplice a.s.Barbora 2013Společná 15,1 - 22,5
23.6.2024BARBORA GOLF TOUR OPEN 2024/3 - DANCZEK Teplice a.s.Barbora 2013Společná 22,6 - 54
23.6.2024BARBORA GOLF TOUR OPEN 2024/3 - DANCZEK Teplice a.s.Barbora 2013Společná 0 - 15
9.6.2024BARBORA GOLF TOUR Open 2024/2 - RONICA s.r.o. - na turnaj zve Radek Straka Barbora 2013Společná 0 - 15
9.6.2024BARBORA GOLF TOUR Open 2024/2 - RONICA s.r.o. - na turnaj zve Radek Straka Barbora 2013Společná 15,1 -24
9.6.2024BARBORA GOLF TOUR Open 2024/2 - RONICA s.r.o. - na turnaj zve Radek Straka Barbora 2013Společná 24,1 - 54
5.5.2024BARBORA GOLF TOUR OPEN 2024/1 - TONY TREVISBarbora 2013Společná 0 - 15,3
5.5.2024BARBORA GOLF TOUR OPEN 2024/1 - TONY TREVISBarbora 2013Společná 15,4 - 23,7
5.5.2024BARBORA GOLF TOUR OPEN 2024/1 - TONY TREVISBarbora 2013Společná 23,8- 54



xx